کلینیک دندانپزشکی شمس مشرق

دندان‌ها جزء لاینفک ظاهر یک فرد هستند. به همین دلیل ما باید از آنها به دقت مراقبت کنیم. دندان نه تنها برای ظاهر، بلکه برای سلامتی نیز بسیار حائز اهمیت می باشد. بعد از پیشرفت برخی مشکلات دندانپزشکی ممکن است مشکلاتی مثل شکستگی و  دندان درد غیرقابل تحمل ایجاد ‌شود. در برخی موارد فقط پر شدن دندان کافی نیست، دندان‌ کاملا کشیده می شود و به جای آن از دندان‌های مصنوعی استفاده می شود. بنابراین، مراجعه به یک مرکز دندانپزشکی معتبر ضروری است. کلینیک دندانپزشکی شمس مشرق می‌تواند تمام خواسته‌های شما را از هر جهت برطرف کند.

امروزه تعداد مراکز دندانپزشکی خصوصی بیشتر از مراکز دولتی است، بنابراین انتخاب دندانپزشک مناسب و با تجربه مسئله بسیار مهمی است. مراجعه به کلینیک شناخته شده به نظر را حل موثرتری می باشد. دندانپزشکان کلینیک باید دارای مدارک معتبر و تجربه کافی باشند. باید افرادی باشند که بهترین روش درمانی را به بیمار توصیه می کنند و آن را به مناسب ترین شکل ممکن توضیح می دهند. کلینیک باید قوانین بهداشتی را رعایت کند. کارکنان کلینیک دندانپزشکی نیز باید تجربه کافی در این زمینه داشته باشند و تجهیزات فنی مرکز باید در سطح بالایی باشد و بتواند در مقیاس جهانی خدمات ارائه دهد.

سلامت دندان بسیار اهمیت دارد ، کنترل منظم آنها باید هر شش ماه یکبار انجام شود. گرفتن نوبت از بیمارستان های دولتی دندانپزشکی بسیار سخت است و کیفیت آنها از کلینیک های خصوصی پایین تر می باشد. اگر می خواهید دندان های خود را در فضایی با کیفیت خدمات مناسب و پروتکل های بهداشتی مناسب درمان کنید ، می توانید پلی کلینیک شمس مشرق را انتخاب کنید. هنگام انتخاب دندانپزشک برخی از معیارها نیز باید در نظر گرفته شود.

انتخاب کلینیک مناسب و با کیفیت چه قبل و چه بعد از درمان بسیار اهمیت دارد. درمان باید در محدوده فناوری پزشکی مدرن انجام شود، به این معنی که همیشه یک کلینیک وجود دارد که می تواند هر مشکلی را که در درمان مورد نیاز است برطرف کند. گاهی فقط انتخاب دندانپزشک مهم  نیست بلکه کلینیک دندانپزشکی باید به طور کامل مورد بررسی قرار گیرد و سپس انتخاب خود را انجام دهید.

کلینیک شمس مشرق که در تهران تاسیس شده است. با  استفاده از کادر مجربی از دندان‌ پزشکان خدمات دندانپزشکی مختلف را ارائه می دهد. این کلینک با همکاری دندان‌ پزشکان مجرب که هر یک در زمینه خود  شناخته شده هستند سعی در ارئه بهترین تجربه ممکن به بیماران می‌باشند.

خدمات ارائه شده توسط کلینیک متخصصان در کلینیک

 1. سلامت دهان و دندان
 2. اندودنتیست
 3. متخصص ارتودنسی
 4. متخصص دندانپزشکی
 5. دندان‌ پزشک عمومی
 6. جراح فک و صورت
 7. جراح لثه
 8. متخصص دندان مصنوعی

 

خدماتی دندان پزشکی

در این کلینیک خدمات دندان پزشکی شامل کشیدن دندان ، درمان کانال ریشه ، ایمپلنت دندان ، روکش سرامیکی دندان ، درمان ارتودنسی ، سفید کردن دندان ، درمان ایمپلنت روباتیک ، روکش لمینت ، پر شدن دندان ، بیماری لثه ، پروتز متحرک ، پروتز کامل ، درمان مفصل فک ، پروتز تاج و پل ، درمان دندان‌های آسیب دیده و جرم گیری دندان در خدمت شما می‌باشد.

 

دندان‌ پزشکان از ابزارهای مختلفی برای انجام درمان های دندانپزشکی استفاده می کنند که شامل موارد زیر است.

اسپری فشرده آب و هوا: برای شستن دندان در درمان پر کردن

آینه : برای تشخیص در حین معاینه

ابزار دستی: برای پر کردن،  شکل دادن ، برداشتن تارتار ، تمیز کردن سوکت

مکنده بزاق: بزاق دهان هنگام پر کردن و تمیز کردن دندان را تمیز می کند

ابزار دندانپزشکی مانند انبر برای کشیدن دندان

لیزر: برای درمان کانال ریشه ، برش دندان ، سفید کردن دندان

دوربین داخل دهانی: دوربین برای بررسی وضعیت داخل دهان استفاده می شود

 

کادر متخصص

مهمترین ویژگی یک کلینیک مدرن داشتن کادر متخصص است. برخی از کلینیک های دندانپزشکی ممکن است گاهی از پزشکان جوان و کم تجربه تری نسبت به بیمارستان‌های دولتی استفاده کنند. ابتدا باید کادر کلینیک بررسی شود که پزشکان چقدر با تجربه می باشد. کیفیت پرسنل نیز باعث افزایش کیفیت کلینیک می شود.

رعایت پروتکل های بهداشتی

در کلینیک های دندانپزشکی پروتکل های بهداشتی باید به تمام معنا رعایت شود. محیط و مراحل درمان باید بهداشتی باشد. دندانپزشکان باید از دستکش و ماسک استفاده کنند. در مکان هایی که این قوانین رعایت نمی شود ، درمان جوابگو نیست و بیماری ها دیگر نیز شیوع پیدا می کند.

 

مزایا کلینیک دندانپزشکی شمس مشرق

 • از مرکز شهر چندان دور نیست، بنابراین دسترسی به آن آسان است ، اما هیچ سروصدا اضافی در فضای کلینیک وجود ندارد.
 • دارای محیطی بسیار بهداشتی و ایزوله می باشد.
 • خدمات معاینه و درمان در یک بخش ارائه می شود و از این نظر می توان از پزشکی مدرن به بهترین نحو ممکن استفاده کرد.
 • این کلینیک یک مرکز درمانی پیشرفته ، با محیطی آرامش بخش و راه حل گرا می باشد که در شرایط کرونایی سعی در ارائه خدمات دندانپزشکی ایمن دارد.

 

 

فهرست