کلینیک شمس مشرق

  • info@shamsmashreq.com
  • 02126136539

تزریق فیلر زیر چشم

ایا از حفره ها و گودی های زیر چشم هایتان خسته شدهاید و دوست دارید انها را هر چه سریع تر از بین ببرید ؟
برای از بین بردن این حفره ها نیاز به اطلاعاتی دارید که ما در این مقاله این اطلاعات را به شما خواهیم داد .

حفره های زیر چشم چیست؟

حفره های زیر چشم توسط محافل تیره ،عمیق و یک ظاهر خسته در اطراف ناحیه زیر چشم مشخص می شوند. پزشکان زیبایی این ناهنجاری پوست را یک فرسایش می نامند. از آنجا که پوست اطراف چشم شما نازک تر و شاداب تر است و فاقد چربی مناسب است ، چشمان شما سریع تر از مناطق دیگر بدن خسته تر و پیری تر ظاهر می شود.

چگونه می توانم از چشمان خسته خلاص شوم؟

پرکننده های زیر چشم یک راه حل بسیار متداول هستند. هر کسی که دارای حلقه های تاریک ، توخالی و یا چهره ای خسته مزمن است ، می تواند از تزریق دقیق با پرکننده های زیر چشم بهره ببرد.

تزریق فیلر زیر چشم
پرکننده های زیر چشم چیست؟

پرکننده های زیر چشم درمان های تزریقی اسید هیالورونیک هستند و باعث ظهور چربی ضخیم تر در زیر پوست می شوند. رایج ترین نام های تجاری Restylane و Juvederm است. این روش می تواند حدود 30 دقیقه طول بکشد و هزینه ان بسیار مناسب تر از عمل های جراحی است.
افراد معمولاً به یک سرنگ از ژل ها برای تزریق به زیر چشم احتیاج دارند ، اما بسته به آناتومی و میزان توخالی شدن افراد ممکن است به دو سرنگ احتیاج داشته باشند.

چرا از پرکننده های زیر چشم استفاده می کنید؟

پرکننده ها به عنوان راهی برای جایگزینی حجم از دست رفته کار می کنند تا قسمت هایی از صورت ، از جمله زیر چشم ، جوان تر به نظر برسند و به خلاص شدن از شر آن حفره های تاریک کمک کنند.

پرکننده های چشمی از چیست؟

پرکننده ها از اسید هیالورونیک ساخته شده اند.” “این به طور طبیعی در پوست یافت می شود ، و با پیری طبیعی ، پوست بخشی از این مواد را از دست می دهد و باعث ایجاد حفره توخالی در مناطقی می شود که مورد نظر نیست.

آیا پرکننده های چشمی ایمن هستند؟

بله ، پرکننده چشمی تا زمانی که به دست یک متخصص باتجربه انجام شود ایمن است.

پرکننده های چشمی چه مدت دوام دارند؟

پرکننده های مورد استفاده در زیر چشم ها معمولاً شش تا نه ماه به طول می انجامند ، اگرچه پرکننده های خاصی طولانی تر هستند. با تزریق های بعدی ، پرکننده ها تمایل به ماندن طولانی تر دارند.

بهترین کاندیدا برای انجام فیلر زیر چشم چه کسی است؟

حفره های تو خالی و تیره زیر چشم به دلایل مختلف می تواند اتفاق بیفتد. اولین چیزی که باید بدانید: اگر حلقه های تاریک شما ناشی از رنگدانه یا مشکلات عروقی است ، پرکننده آنها را پاک نمی کند. ژل های فیلر گزینه خوبی برای افرادی است که کمبود حجم زیر چشم دارند.” با افزایش سن ، به محض اینکه قسمت های چربی در صورت کاهش می یابد ، ناحیه زیر چشم از گونه جدا می شود و جلوه ای توخالی می بخشد. این نیز در برخی از جوانان به دلیل ژنتیک و شکل طبیعی صورت رخ می دهد. از پرکننده ها برای ایجاد یک انتقال صاف بین ناحیه زیر چشم و گونه فوقانی استفاده می شود و برای این افراد بسیار مناسب است .

تزریق فیلر زیر چشم
مزایای فیلر زیر چشم چیست ؟

اولین و بهترین مزایای فیلر و پرکننده ها ، بدون درد و فاقد زخم بودن انهاست . انها مزایای دیگری از جمله : بدون نیاز به بیهوشی ، انجام درمان بسیار ساده و سریع ،فاقد دوران نقاهت و …

هزینه فیلر چقدر است؟

هزینه فیلر نسبت به محل زندگی شما و پزشک متخصص شما و موادی که برای درمان استفاده می شود متغیر است و به دلیل موارد زیبایی و ارایشی بیمه به ان تعلق نمی گیرد .البته می توانید هزینه درمان را در جلسه اول از پزشک خود بپرسید .

تزریق ژل فیلر چگونه انجام می شود؟

ابتدا با حضور در اولین جلسه ، معاینات مقدماتی انجام می شود که در جاین معاینات پزشک شما از شما سوالاتی در مورد سابقه بیماری های عروقی و … می پرسد . سپس در جلسات بعد با کمی بی حسی شروع به انجام کار می کند . ابتدا سرنگی را به اندازه کافی از ژل فیلر پر می کند، سپس با تزریق ان به حفره زیر چشم شما ان را پر می کند. که این کار چند دقیقه بیشتر طول نمی کشد. و ممکن است دو تا سه روز قرمزی و کمی تورم داشته باشد .

چه سنی برای انجام فیلر زیر چشم مناسب است ؟

معمولا افراد بالای 35سال دچار فرورفتگی ها و سیاهی های زیر چشم (به دلیل پیر شدن پوست ) می شوند و نیاز به فیلر پیدا می کنند ،اما ممکن است برخی از افراد نوجوان و جوان به دلایل ژنتیکی و حالت صورت دارای این فرو رفتگی های زیر چشم باشند که می توانند ژل فیلر زیر چشم تزریق کنند . افراد زیر 18سال به دلیل سن رشد بهتر است تزریق فیلر را به تاخیر بیاندازند.

source: www.townandcountrymag.com, www.dermstore.com

 

دیدگاه خود را بنویسید