کلینیک شمس مشرق

  • info@shamsmashreq.com
  • 02126136539

لیفت گونه

 لیفت گونه چیست؟

 لیفت گونه ، یا بالابر میانی ، با تعلیق گونه از راه پوست ، یک روش جدید با حداقل تهاجمی است که برای بلند کردن گونه و قسمت میانی طراحی شده است. این عمل باعث بلند شدن این نواحی می شود ، چین های بینی را کاهش می دهد ، پوست های آفتاب می کشد و قسمت های برجسته چشم را کاهش می دهد.  نتیجه ظاهری تازه و جوان تر است.

افرادی که به دنبال راه حل حداقل تهاجمی برای افتادن گونه ها و ناحیه تحتانی چشم ویا چین های بینی هستند ممکن است کاندیداهای خوبی برای لیفت جلدی گونه باشند.  مانند همه جراحی های زیبایی ، مهم است که بیماران از نظر جسمی نیز سالم باشند و انتظارات واقع بینانه ای داشته باشند.  روش لیفت جلدی نمی تواند همان نتایج چشمگیر کامل را ارائه دهد اما برای بیماران جوان تر که به دنبال گزینه کم تهاجمی هستند ایده آل است.  در طول مشاوره شما ، دکتر صورت شما را معاینه می کند و به شما کمک می کند تا تصمیم بگیرید که آیا لیفت  گونه های جلدی بهترین گزینه برای رفع نیازهای شما است یا خیر.

لیفت گونه از راه پوست می تواند در محیط مطب با حداقل بی حسی انجام شود.  دکتر متخصص با ساختن برش های پنهان که در قسمت مو در شقیقه قرار دارد ، آغاز می شود.  سپس حلقه های بخیه از طریق برش های زیر پوست میانی قرار می گیرند و برای بالا بردن لنت های چربی گونه ها استفاده می شوند.  بهبودی بعد از لیفت جلدی گونه معمولاً خفیف و سریع است.  ممکن است برخی تورم و کبودی ایجاد شود اما این عوارض جانبی به سرعت محو می شوند.  ناراحتی معمولاً حداقل است.لیفت گونه

هر بیمار منحصر به فرد است و نتایج فردی ممکن است متفاوت باشد.

 آیا بعد از لیفت گونه روی پوست جای زخم خواهد ماند؟

در حالی که برش های ساخته شده برای لیفت میانی جلدی منجر به زخم می شوند ، در داخل موها در قسمت مو پنهان می شوند.

آیا لیفت جلدی گونه درد زیادی را درگیر می کند؟

معمولاً کمترین ناراحتی یا درد همراه با لیفت میانی جلدی وجود دارد.

با کاهش علائم پیری در قسمت مرکزی صورت ، اعتماد به نفس شما را به دست می آورد – چیزی که هنگام لبخند زدن به آن توجه خواهید کرد – و زمان بهبودی نسبتاً کوتاه است و باعث می شود بیماران مجبور نباشند مدت طولانی صبر کنند تا ظاهر تازه خود را نشان دهند.

دلیل اینکه بیماران لیفت صورت دچار لیفت گونه می شوند این است که لیفت صورت در ترمیم گردن ، فک پایین و فک متمرکز است.  لیفت گونه ها قسمت مرکزی صورت را نشان می دهد.  دو روش ترکیبی ، بیماران را با پوست نرم و صاف و ظاهری آرامش بخش مواجه می کند .

 عملکرد لیف گونه چگونه است؟

می توانید علائم پیری را به راحتی در زیر چشم مشاهده کنید ، جایی که پوست روی پلک تحتانی گونه را مشاهده می کند.  آن ناحیه باید به طور طبیعی مخلوط شود ، اما روند پیری می تواند باعث ایجاد خط بین این دو شود.

وقتی لبخند نمی زنید ، می توانید یک خط بین پلک و گونه مشاهده کنید.  چربی می تواند در پلک تحتانی تخلیه شود.  ممکن است پوست آنجا شل و چروک شود.  این باعث می شود خط حتی عمیق تر به نظر برسد.

در روش لیفت گونه ، بافت گونه در جایی که قبلاً قرار داشت ، بالا می رود و در جای خود باقی می ماند.  باعث لطافت پوست می شود و ظاهری آرامش بخش تر به شما می بخشد.  بلفاروپلاستی (بالابر پلک) پوست شل را در پلک تحتانی و همچنین چربی شکافنده از بین می برد.  سپس لیفت گونه با استفاده از برش همان گونه که برای بالابر پلک پایین استفاده می شود ، بافت گونه را بالاتر می برد.

چربی زیادی از بین نمی رود.  در عوض ، بافت گونه دوباره تجدید می شود.  این یک نگاه صاف و جوانانه به وجود می آورد.  خط بین گونه و پلک پایین کاهش یافته یا از بین می رود.  این بهترین نتیجه در نتایج بیماران واقعی است.

این عمل به طور معمول سرپایی است و حدوداً سه ساعت طول می کشد.لیفت گونه

 چه مدت بازیابی از لیفت گونه وجود دارد؟

برش زیر مژه ها قرار گرفته و بخیه ها بین پنج تا هفت روز بعد از عمل خارج می شوند.  به طور معمول ، ناراحتی بعد از عمل بسیار کم است.

در بعضی موارد ، تورم ممکن است دو تا چهار هفته طول بکشد.  در برخی موارد (نادر) ، تورم ممکن است بیشتر طول بکشد.  برای اکثر بیماران ، آنها می توانند فعالیت های منظم را در حدود چهار هفته از سر بگیرند.

 چه مدت تا زمانی که نتایج لیفت گونه را مشاهده می کنید؟

این ممکن است از نظر بیمار متفاوت باشد ، اما معمولاً برای دیدن نتایج نهایی لیفت گونه حدود شش ماه طول می کشد.  خبر خوب این است که نتایج برای همیشه هستند.  با این وجود ، هر بیمار می تواند نتیجه متفاوتی داشته باشد.

مشاوره با جراح پلاستیک با تجربه قبل از جراحی لیفت گونه یا هر نوع روش مهم است.  آنها می توانند وضعیت شما را ارزیابی کرده و انتظارات مناسبی را برای نتایج این روند تعیین کنند.  برای بیشتر افراد ، لیفت گونه – که با لیفت صورت همراه است – می تواند روند پیری را معکوس کرده و یک ظاهر صاف ، سالم و جوان را بازیابی کند.  این تقویت کننده اطمینان برای هر بیمار است.

source:www.cincyfacialplastics.com, www.drcoberly.com

 

 

دیدگاه خود را بنویسید