1. خانه
  2. /
  3. سلامت
  4. /
  5. پر کردن لب با تکنیک روسی

پر کردن لب با تکنیک روسی

پر کردن لب با تکنیک روسی

تکنیک پر کردن لب روسی

 

به این تکنیک ، لب های روسی نیز گفته می شود ، در سال های اخیر ، تکنیک ها و روش های کاربردی زیادی با افزایش تقاضا برای برنامه های پر کردن و بوتاکس توسعه یافته است. یکی از این روش ها ، پر کردن لب با استفاده از تکنیک روسی می باشد.  ایده اصلی در این روش پر کننده یا زیبایی تناسب چهره پس از پایان برنامه درمانی می باشد.

لب روسی

قیمت بزرگ کردن لب با استفاده از تکنیک روسی

روش های انجام شده با این تکنیک کاربردی با توجه به میزان پر کننده مورد استفاده متفاوت می باشد. شما می توانید با استفاده از راه های ارتباطی با کلینیک شمس مشرق در مورد قیمت برنامه درمانی در پر کردن لب با استفاده از تکنیک روسی مطلع شوید.

 

قبل و بعد پر کردن روسی

 

تکنیک افزایش حجم روسی لب چیست؟

 

یکی از بارزترین ویژگی های یک چهره طبیعی و زیبا ، لب های زیبا و زنانه می باشد. در حالی که امروزه می توان با روش های زیبایی غیرجراحی ، از بسیاری از کاربردها استفاده کرد. با گذشت زمان استفاده از این روش ها ، روز به روز بیشتر می شود. با استفاده از این روش ها پیر شدن لب ها تقریباً در همه زنان حل شده است. ممکن است ناهنجاری در لب ها یا خارج از تصویر دلخواه وجود داشته باشد. امروزه می توان برنامه های پرکردن را به راحتی بدون نیاز به عمل جراحی روی لب ها انجام داد.

پر کردن لب

پرکننده لب روسی

 

پر کردن لب روسی که توسط بسیاری از افراد ترجیح داده می شود ، یک تکنیک درمانی می باشد که می توان به راحتی از آن استفاده کرد. با ایجاد بی حسی موضعی، تقریباً هیچ گونه دردی احساس نمی شود. تکنیک پر کردن لب روسی با تکنیک های کلاسیک پر کردن لب متفاوت می باشد در این روش قالب و شکل لب وضوح بیشتری دارد. مانند سایر برنامه های پر کننده ، این روش درمانی نیز توسط متخصص انجام می شود. تکنیک پر کردن لب روسی با بی حسی موضعی و با استفاده از ابزار بالینی توسط پزشکان بی حس می شود.

 پرکننده های مورد استفاده در سایر برنامه های پر کننده لب کلاسیک ، پر کننده های پوستی حاوی هیالورونیک اسید می باشند. مواد پرکننده دائمی توصیه نمی شود و ما از آنها استفاده نمی کنیم. در این برنامه های پرکننده ، ماندگاری لب ها مشابه برنامه های عمومی پرکردن لب می باشد. زیرا انواع پر کننده مورد استفاده در سایر برنامه های پر کردن لب تنها تکنیک را تغییر می دهد.

 

با استفاده از تکنیک افزایش حجم روسی ، حجم لب ها بسیار طبیعی می شود و قاب لب هیچ گونه لغزش و آنومالی ندارد. این روش از بروز هرگونه مشکل جلوگیری می کند.

 

چگونه می توان لب را با تکنیک روسی پر کرد؟

در برنامه های پر کننده لب با تکنیک روسی ، میزان پر شدن به تدریج و با توجه به شکل انجام می شود که نسبت به برنامه های عمومی پر کردن لب بسیار متفاوت می باشد. در این تکنیک پرکردن ، پر کننده های اعمال شده از بالا به پایین روی لب قرار می می گیرد که از شکل مناسبی برخوردار می باشد و شفافیت لب ها را افزایش می دهد.

 

چه افرادی می توانند از روش روسی برای افزایش حجم لب استفاده کنند؟

تکنیک روسی روشی می باشد که پزشک متخصص در برنامه های پر کردن لب از آن استفاده می کند. مثل همیشه این نروش درمانی نیز ، به تخصص و تجربه نیاز دارند. انتخاب پزشک با تحقیقات دقیق و مناسب بسیار اهمیت دارد و این روش ها نباید توسط افرادی که تخصص و مدرک مورد نیاز را ندارد انجام شود.

پر شدگی لب روسی

دوره ماندگاری افزایش حجم لب با تکنیک روسی چقدر است؟

اگرچه ماندگاری این روش درمانی معمولاً بستگی به نوع پوست دارد ، اما می تواند بین 15 تا 20 ماه ماندگار باشد.

 

آیا در عمل درد احساس خواهد شد و چه زمانی می توان به زندگی روزمره خود بازگشت؟

افزایش حجم لب با بی حسی موضعی انجام می شود و تقریباً با احساس نشستن مگس روی پوست تفاوتی ندارد. پس از استفاده از روش های افزایش حجم روسی ، بازگشت به زندگی روزمره فوری می باشد ، اما در 1 تا 2 روز اول ، نباید به نواحی بسیار گرم مانند حمام  و سونا بروید و از نوشیدنی های بسیار گرم استفاده نکنید.

فهرست